Maso
Pečivo
Ovoce a zelenina
Lahůdky
Ho.Re.Ca.
Supermarkety
Non food

Inline

general-image

Inline Poland Sp.z.o.o. se sídlem v Poznani, je jedním z největších evropských výrobců obalů pro potravinářský průmysl. Vedení skupiny "Inline" věnuje velkou pozornost neustálému vylepšování technologického vybavení všech podniků a zvyšování efektivity výroby. V současné době umožňuje jejich technologické vybavení formovat fólie OPS, PS, PP, PET. Výrobní kapacita je bohatě dimenzována pro současné potřeby vedoucích evropských trhů. Podstatné posílení vlastního technologického a strojního vybavení umožnilo plnou samostatnost při výrobě a údržbě forem. Výsledkem těchto nemalých investic je schopnost firmy připravit pro zákazníka několik alternativ obalu pro nový výrobek, prezentace vzorků v krátké době a následná výroba formy pro zvolenou alternativu v nejkratším možném termínu. Velký důraz je kladen také na stálou kontrolu jakosti výroby, jejímž důkazem je v současné době probíhající závěrečná fáze certifikace výroby dle normy ISO 9001. Společnost Inline má rovněž výrobní závody na Ukrajině, v Litvě a Rusku.

Upřesnit výběr

  • Boxy

    Široká nabídka transparentních boxů s integrovaným víkem, z OPS i PET materiálu. Boxy jsou vhodné jak pro lahůdky, saláty, bagety, tak také pro cukrářské výrobky. V nabídce máme také boxy vybavené pojistkou proti otevření.

  • Kelímky

    Kelímky s víčkem v kulatém či hranatém provedení, k zavaření víček. Zhotovení kelímků je z OPS či PS materiálu. Kelímky jsou vhodné pro pomazánky, pochutiny nebo saláty, ať ovocné či zeleninové.

  • Suši misky

    Misky z materiálu PET určené na suši.

Připojené soubory

Oblasti podnikání