Sirap Group

Sirap je jedním z nejvíce kvalifikovaných evropských výrobců obalů pro čerstvé potraviny.  Firma je 100% ovládána společností Italmobiliare, což je italský podnik vedený na milánské burze cenných papírů.

Sirap v roce 2015

  • Obrat: 208 mil. €
  • 1.150 zaměstnanců
  • 10 výrobních závodů
  • 15 společností v 15 zemích

Jedná se o kompletní síť věnující se světu balení. Sirap má obalové řešení pro vaše potřeby a může přizpůsobit svoji nabídku podle vašich potřeb.

Sirap vyvíjí inovativní řešení pro všechny požadavky balení čerstvých potravin: Pevné obaly z XPS (pěnový polystyren), PET a PP (polypropylen) obaly pro všechny druhy potravin. Poskytuje širokou škálu obchodních produktů pro potravinářský průmysl a pro použití v maloobchodních prodejnách (fólie, misky, strojní vybavení, módní doplňky).

Sirap aktivity: více než balení

Skutečný tým odborníků pracujících společně pro lepší podporu všem zákazníkům, spolupracují na dosažení cílů a přinášejí výsledky. Vývoj, výroba a mnohem více: nepřetržitá přímá a každodenní pomoc zákazníkům po celé Evropě.

Struktura skupiny

Mezinárodní přítomnost

Výrobní činnosti Sirap je soustředěna v 9 závodech v Itálii, Francii, Polsku a Maďarsku, s dvojitým přínosem pro zákazníka: jakékoli potřebné záložní výrobní operace mohou být provedeny okamžitě po celé Evropě. Kromě toho, blízkost snižuje náklady na dopravu.

Blízkost k zákazníkům je klíčovým bodem pro Sirap, který provozuje prodejní společnosti ve 12 zemích a má zástupce (agenty a distributory), v každé větší evropské zemi. Konečným cílem je vždy zákaznický servis: neustálá dostupnost a blízkost na každém kroku procesu.

CZ