Společnost

Petruzalek s.r.o.

Jsme společnost zabývající se prodejem balicích strojů a obalových materiálů. Široký sortiment produktů je určen především pro potravinářské firmy.

Naším cílem je stát se jedničkou v prodeji a servisu obalové techniky a vytvořit se zákazníkem dlouhodobý,
oboustranně výhodný vztah.

V souladu s vizí firmy je naší prioritou spokojený zákazník a proto zajišťujeme komplexní řešení v oblasti balení. Náš sortiment zahrnuje automatické i ruční balicí stroje a široký výběr obalových materiálů, od fólií přes sáčky a kelímky až po hygienické pomůcky. Samozřejmostí je rozvoz zboží a stálé servisní služby.

Za celou dobu působnosti v naší republice jsme prodali více než 300 automatických balicích strojů. Obalový materiál dodáváme více než 800 zákazníkům. Našimi odběrateli jsou mezinárodní řetězce, masokombináty, drůbežárny, pekárny, balírny a spousta jiných. Jsme členy obalové asociace SYBA sdružující firmy ze sektoru balení, obalů, obalových prostředků, balicích materiálů a balicích strojů.

Tradice naší společnosti započala v roce 1961, kdy byla firma Petruzalek založena ve Vídni. O několik let později do společnosti kapitálově vstoupila firma Teich, která je součástí největšího rakouského soukromého podniku, koncernu Constantia. V roce 2003 odkoupila všechny podíly a novým majitelem se stala italská výrobní společnost Sirap-Gema. Sirap-Gema započala svoje aktivity v 50. letech v oblasti termální izolace, potravinového a průmyslového balení.

Společnost Sirap-Gema je významným výrobcem plastových výrobků v Evropě. Díky tomu se i koncern Petruzalek může směle označit a zařadit mezi přední evropské výrobce plastových výrobků, schopných nabídnout svým zákazníkům širokou škálu obalových materiálů.

CZ